Jadyn Rd Coffee
On Display At:
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
SKU:
3260-LR-120C
Category: Cocktail & Coffee Tables
Tags: Bassett Mirror Company, Cocktail & Coffee Tables, White
Description
The Jadyn round cocktail features a cocktail with a clear glass top and a nesting table with a solid stone top and piano casters.
Product Details
| Color/Finish | White |
|---|---|
| Color Details | White |
| Style | Contemporary, Glam/Luxe |
| Collection | Jadyn |
| Additional Dimensions | Small Table – 20x20x16 |
| Weight Capacity | 50 lbs |
| Table Shape | Round |
| Shipping Weight | 96.00 lbs |
| Shipping Method | Small Parcel |
Additional information
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 34 × 18 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | White |
| Style | Contemporary, Glam/Luxe |
| Collection | Jadyn |
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.