Homestead Mirror
On Display At:
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
SKU:
12269ML
Category: Bedroom Mirrors
Tags: Brown, Dark Rustic Brown Wood Finish, Hekman, Mirrors, Molasses
Description
Select solids and veneers. Beveled mirror plate. Molasses finish. Some assembly required.
Product Details
| Overall Width | 48 in |
|---|---|
| Overall Depth | 3.25 in |
| Overall Height | 41 in |
| Weight | 58.0 lb |
| Wood Finish | Molasses |
| Available in Vinyl | No |
Additional information
| Weight | 58 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3.25 × 48 × 41 in |
| Brand | Hekman |
| Color | Brown |
| Detail Color | Molasses |
| Style | Traditional |
| Collection | Homestead |
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.