Back to products
Hidden Treasures Blossom Inlay Accent Table/gray
$633.00 Original price was: $633.00.$509.99Current price is: $509.99.
Wellington Estates End Table
On Display At:
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
SKU:
25202
Category: End tables
Tags: End Tables, Gray, Hekman, Weathered Gray, Wellington Driftwood
Description
Mindi veneers and select mindi solids. Tapered pedestal with urn turning. Driftwood finish. Diameter 22″ Height 26″
Product Details
| Mindi veneers and select mindi solids. | Yes |
|---|---|
| Tapered pedestal with urn turning. | Yes |
| Driftwood finish. | Yes |
| Diameter 22″ | Yes |
| Height 26″ | – |
| Overall Width | 22 in |
| Overall Depth | 22 in |
| Overall Height | 26.25 in |
| Weight | 20.0 lb |
| Wood Finish | Wellington Driftwood |
| Available in Vinyl | No |
Additional information
| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 22 × 26.25 in |
| Brand | Hekman |
| Color | Gray |
| Detail Color | Wellington Driftwood |
| Style | Transitional |
| Collection | Wellington Estates |
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.