Bedford Park Sofa Table
On Display At:
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
SKU:
24915
Category: Sofa Tables
Tags: Bedford Gray, Driftwood Gray Wood Finish, Gray, Hekman, Sofa Tables
Description
Rough-hewn wood top with wrought iron base. Bedford Park Gray finish.
Product Details
| Rough-hewn wood top with wrought iron base. | Yes |
|---|---|
| Bedford Park Gray finish. | Yes |
| Overall Width | 52 in |
| Overall Depth | 17.25 in |
| Overall Height | 30.5 in |
| Weight | 50.0 lb |
| Wood Finish | Bedford Gray |
| Available in Vinyl | No |
Additional information
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17.25 × 52 × 30.5 in |
| Brand | Hekman |
| Color | Gray |
| Detail Color | Bedford Gray |
| Style | Industrial |
| Collection | Bedford Park |
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.