Bedford Park End Table
On Display At:
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
SKU:
26003
Category: End tables
Tags: Bedford Park Walnut With Gunmetal, Brown, End Tables, Hekman, Tobacco
Description
• Solid Mango wood. • Solid hand-forged iron base and hardware with an aged iron finish. • Single drawer with wood slides. • Solid Mango lower shelf. • Bedford Tobacco finish.
Product Details
| Overall Width | 26 in |
|---|---|
| Overall Depth | 28 in |
| Overall Height | 26.5 in |
| Weight | 91.0 lb |
| Number of Drawers | 1 |
| Number of Shelves | 1 |
| Wood Finish | Tobacco |
| Available in Vinyl | No |
Additional information
| Weight | 91 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 26 × 26.5 in |
| Brand | Hekman |
| Color | Brown |
| Detail Color | Tobacco |
| Style | Industrial |
| Collection | Bedford Park |
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.