Bedford Park Mirror
On Display At:
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
SKU:
23768
Category: Bedroom Mirrors
Tags: Bedford, Black, Black Metal Frame With Abstract Pattern Fabric, Hekman, Mirrors
Description
Solid mango frame. Beveled glass mirror. Bedford finish. Width 48″ (122 cm) Depth 2″ (5 cm) Height 35″ (89 cm)
Product Details
| Solid mango frame. | Yes |
|---|---|
| Beveled glass mirror. | Yes |
| Bedford finish. | Yes |
| Width 48″ (122 cm) | – |
| Depth 2″ (5 cm) | – |
| Height 35″ (89 cm) | – |
| Overall Width | 48 in |
| Overall Depth | 35 in |
| Overall Height | 2 in |
| Weight | 52.0 lb |
| Wood Finish | Bedford |
| Available in Vinyl | No |
Additional information
| Weight | 52 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 48 × 2 in |
| Brand | Hekman |
| Color | Black |
| Detail Color | Bedford |
| Style | Rustic |
| Collection | Bedford Park |
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.