Lincoln Park Mirror
On Display At:
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
SKU:
23569
Category: Bedroom Mirrors
Tags: Gray, Hekman, Lincoln Park, Mirrors, Weathered Gray Wood Finish
Description
Select solids and veneers. Beveled glass mirror. Lincoln Park finish.Width 48.25″ (122 cm) Depth 3.75″ (9 cm) Height 37″ (94 cm)
Product Details
| Overall Width | 48.5 in |
|---|---|
| Overall Depth | 4 in |
| Overall Height | 37.25 in |
| Weight | 45.0 lb |
| Wood Finish | Lincoln Park |
| Available in Vinyl | No |
Additional information
| Weight | 45 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 48.5 × 37.25 in |
| Brand | Hekman |
| Color | Gray |
| Detail Color | Lincoln Park |
| Style | Transitional |
| Collection | Lincoln Park |
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.