Back to products
Lillith Round Coffee Table
$545.00 Original price was: $545.00.$439.99Current price is: $439.99.
Sierra Heights Mirror
On Display At:
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
SKU:
24173
Category: Bedroom Mirrors
Tags: Brushed Gold With Green Marble, Gold, Hekman, Mirrors, Sierra Heights
Description
Mindi veneer and solids. Frame features a serrated pattern. Sierra finish.
Product Details
| Mindi veneer and solids. | Yes |
|---|---|
| Frame features a serrated pattern. | Yes |
| Sierra finish. | Yes |
| Overall Width | 37 in |
| Overall Depth | 49 in |
| Overall Height | 2 in |
| Weight | 49.0 lb |
| Wood Finish | Sierra Heights |
| Available in Vinyl | No |
Additional information
| Weight | 49 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 49 × 37 × 2 in |
| Brand | Hekman |
| Color | Gold |
| Detail Color | Sierra Heights |
| Style | Contemporary |
| Collection | Sierra Heights |
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.